• Продажбата
  • Ново
9H 0.3 MM Вистински Калено Стакло Екран Заштитник за Samsung Галакси T350 T550 T560 T561 T580 P580 T700 T710 T800 T810 T815 T820
zoom_in

9H 0.3 MM Вистински Калено Стакло Екран Заштитник за Samsung Галакси T350 T550 T560 T561 T580 P580 T700 T710 T800 T810 T815 T820

DEN 298.00 331.20

Износ
check Во продавницата.


Ве молиме двојно го потврдите вашето полно име (особено руски пријатели), адреса (Улица, Град, Држава, Земја), пост код , телефонски број пред да го одржи редот.
Answer : ___________________________ Note : Табот А6 2016 Година T580 T585 N не е S Pen ,
Јазичето А6 2016 Година P580 P585 има S Pen .
Одлична прозорецот екранот, високо ниво на транспарентност, висока чувствителност на допир. Задната страна е опфатен со силна силикон лепило за лесна инсталација и совршен монтирање. Oleophobic слој : анти-отпечаток, анти-нафта, анти-киселина и анти-алкално и други загадувачи. Зајакнато ултра-тенок стакло(0,3 mm) со обична cambered површина, специјално дизајниран за Вашиот паметен телефон. Експлозија-доказ, да се загрози-отпорни. Дури и ако скршен, тоа нема да поздравниот околу, многу побезбедно отколку други производи од стакло. 1 x Стакло Екран Заштитник 2 x Чиста Крпа Превозот •Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена по вашата исплата е расчисти. •Имајте на ум : Ali Express Стандард Превозот само му припаѓа на светот пост систем кој е побавно од Express . Предмети ќе пристигне во 15~35 работни дена да Aisa и руски ,за време на Европска е 15~45 дена ,да Бразил ќе поминат 60 дена или повеќе , и пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Гаранција •100% гаранција на нови стоки и добро состојба кога тоа е испраќаат надвор. •Ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред raisingdispute или напуштање на било какви негативни повратни информации. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за размена или наплата.

Стил:
Моден
Функција:
Водоотпорен,Тешко,Анти-Прашина
Бренд Име:
iBuyiWin
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Материјал:
Стакло
Пакет:
No
Ширина:
9.7inch
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
9.7inch
Број На Модел На:
SX01
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab А6 E S S2 S3 8.0~9.7 Таблет
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Компатибилен 1:
За Samsung Galaxy Tab 8.0 T350 T355 P350 P355
Компатибилен 2:
За Samsung Galaxy Tab Со 9.7 T550 T555 P550 P555
Компатибилен 3:
За Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 T560NU
Компатибилен 4:
За Samsung Galaxy Tab S T700T705/T800 T805
Компатибилен 5:
За Samsung Galaxy Tab S2 T710 T713 T715 T719/T810 T813 T815 T819
Компатибилен 6:
За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 T820 T825
Компатибилен 7:
За Samsung Galaxy Tab А6 9.7 T580 T585 /P580 P585
Трговија на големо и Пад на Превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Пакет:
Тешко пластична кутија

Им се допаѓа и на купувачите..