• Продажбата
  • Ново
Случај За Apple iPad Воздух 2 Случаи Стојат Smart cover Faux Кожа Protectiv За Apple iPad6 Таблета случај 9.7 инчен Заштитник Опфаќа
zoom_in

Случај За Apple iPad Воздух 2 Случаи Стојат Smart cover Faux Кожа Protectiv За Apple iPad6 Таблета случај 9.7 инчен Заштитник Опфаќа

DEN 540.00 568.80

Износ
check Во продавницата.


Може да се користат само За i Pad Воздух 2 модел на таблет, други модели не им е дозволено да ги користите
9.7 " Може да биде поставен поддршка, гледање видеа, читање, хоризонтална поддршка на пишување на текст
Падот превенција, шок доказ, бизнис

Стил:
Моден
Број На Модел На:
за ipad воздух 2
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Бренд Име:
HUWEI
Ширина:
17.5cm
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Материјал:
Faux Кожа
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
24.5cm
Модел Компатибилност:
За Ipad Air2
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7

Им се допаѓа и на купувачите..