• Продажбата
  • Ново
Печати Фламинго СТП кожа Smart Стојат Случај Покритие За Samsung Galaxy Tab S2 9.7 прекривачот T813 T815 СМ-T810 T819 таблета случаи
zoom_in

Печати Фламинго СТП кожа Smart Стојат Случај Покритие За Samsung Galaxy Tab S2 9.7 прекривачот T813 T815 СМ-T810 T819 таблета случаи

DEN 734.00 863.52

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики На Производот :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Дизајниран во вистинска таблета За Samsung Galaxy Tablet.
3.Случајот Одговара За М atching Модели :
За Samsung ТАБОТ 8.0 2017 T380/T385
За Samsung ТАБОТ S3 9.7 T820/T825
За Samsung TAB 10.1 P580/P585/P580 N/P585 N(со S pen)
За Samsung ТАБОТ J MAX/ТАБОТ J 7.0 T285 DY
За Samsung TAB 10.1 T580/T585/T580 N/T585 C
За Samsung ТАБОТ НА 7.0 T280/T285
За Samsung ТАБОТ E 8.0 T377
За Samsung ТАБОТ S2 8.0 T710/T713/T715 C/T719 C
За Samsung ТАБОТ S2 9.7 T810/T813/T815 C/T819 C
За Samsung ТАБОТ E 9.6 T560/T561/T565/T567 V
За Samsung ТАБОТ 8.0 T350/T355 C/P350/P355 C
За Samsung ТАБОТ НА 9.7 T550/T555 C/P550/P555 C
За Samsung ТАБОТ S 8.4 T700/T705 C
4.Magnetically се усогласува со уредот : Разбудам / Спиење функција.
5.Штити без да влијаат на било која функција на уредот.
6.Тоа може да се користи и како тастатура стојат, и тоа е исто така се соочуваат со време и филм застане.
7.Лесен за употреба, мала тежина, домот изградба и крои.
8.Моден Да Го Поседуваш За Да Имате На Вашиот Таблет Во Добра Бараат Начин!
Пред и Двојно-страна Печатење Случај :
1. Сите Случај е 3 D Многоцветни Печатење Дизајн на Моделот.
2.Многу Добра Toughing Чувство Кога Го Носат.
3.Urtal Дебели, Тенки,Добар Дизајн.
4.Уникатен Desing Овозможува Лесен Пристап До Сите Buttoms, Контроли И Пристаништа, Без Да Се Отстрани Случај.
Купување на Сопствен Дизајн Таблета Случај?
Откако купувањето, ни e-mail на линк или слика со твоите цел број, и Ние ќе ви помогне да дизајн и печатење на тоа надвор. Simples, нели?
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!
Потребно е да се пополни во примачот е полна вистинско име во вашата нарачка. Ви благодариме!
Купувачот треба да ја прочитате :
1.

Функција:
Shockproof,Капка отпор,Водоотпорен,Тешко,Анти-Прашина
Број На Модел На:
За Galaxy Tab S2 9.7 T810 T813 T815 T819
Стил:
Моден
Ширина:
16.98cm
Пакет:
No
Бренд Име:
mtt
Модел Компатибилност:
Таблета Случај За Samsung Galaxy Tab S2 9.7 Школка За Заштита На Кожата
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Должина:
23.8cm
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Материјал:
кожа
Шаблон Тип:
фламинго
Функција:
Флип Folio Trifold Таблета случај
компатибилен за:
За Samsung Galaxy Tab S2 9.7 инчен Fundas Случаи Опфаќа
Модел Компатибилност:
Capa Carcasa За Samsung Galaxy Tab S2 T810 T813 T815 T819
Пад на превозот:
Поддршка
Функција:
Стојат Книга & Sleep/Wake up & Smart Функција
Материјал:
PC+СТП кожа
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет Заштитна funda
Продажба На Модел:
Малопродажната / Трговија На Големо / Dropshipping / Freeshipping
Стил:
3D Многоцветни Печатени Шема + Прилагодено Дизајн
За samsung Galaxy Tab S2 9.7 Модел:
СМ-T810 СМ-T813 СМ-T815 СМ-T819

Им се допаѓа и на купувачите..