• Продажбата
  • Ново
Жешка За новата поттикне година 8 6генерација ebook СТП кожа smart случај ултра тенок покритие за година нови поттикне 8 бесплатен дар пенкало+филм
zoom_in

Жешка За новата поттикне година 8 6генерација ebook СТП кожа smart случај ултра тенок покритие за година нови поттикне 8 бесплатен дар пенкало+филм

DEN 297.00 479.52

Износ
check Во продавницата.


Жешка За новата поттикне 2016 година 8 6"генерација ebook СТП кожа smart случај ултра тенок покритие за 2016 година нови поттикне 8 бесплатен дар пенкало+филм
Здраво драги мои пријател.
Добредојдовте во мојата продавница, ве молиме прочитајте ги следниве потсетник внимателно пред ставање на ред :
● Ве молиме да обрнете внимание на ГОЛЕМИНАТА / COLOR / МОДЕЛ пред исплата.
● 2. Ако не можете да ја изберете саканата боја, наведете боја со ЦЕЛ ЗАБЕЛЕШКА. Инаку, ние ќе брод по случаен избор.
● 3. Ако не го примите пакетот, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Следниве се исти како "
Потврдете превозот детали на примачот
Сите производи ќе бидат тестирани пред пратката. Ние ви ја испраќаме само да Aliexpress адреса на само. Ве молиме потврдете ја вашата адреса во Aliexpress
Одговара на вашиот превозот адреса, пред да се изврши плаќање. И руски пријатели ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, тоа е многу важно, ви благодариме!
Следниве се исти како "
Се надевам да имаат пријатен шопинг патување во нашата продавница. Имаат добар ден!
Руски пријатели ве молиме имајте во предвид !!!
- Поради новата политика на руската Обичаи, ве молиме да го пополните полно име на примачот,
Инаку, вие не ќе добиете пакет
- Ние сме одговорни за неиспорака што не е предвидено од страна на клиентите
Не е доволно информации за цел.
бесплатен подарок :
За нашите испорака процес :
По платниот налог е завршено во 1848 часа, ние ќе започне на превозот.
2 : Ние печати една адреса етикета предвидено од страна на клиентите.

Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
за нова поттикне 2016 година 8
Функција:
Shockproof,Водоотпорен,Капка отпор,Тешко,Анти-Прашина
Бренд Име:
IRALAN
Стил:
Моден
Апликацијата Лаптоп Големина:
6
Пакет:
No
Модел Компатибилност:
за Амазон поттикне нови 2016 година 8
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
За Амазон Поттикне
Материјал:
кожа

Им се допаѓа и на купувачите..