• Ново
Новиот Екран на допир Digitizer За 7 Irbis TX52 3G екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
zoom_in

Новиот Екран на допир Digitizer За 7 Irbis TX52 3G екран на Допир Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 373.92

Износ
check Во продавницата.


Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел форма за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За Irbis TX 52 3G TX-52
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue
фитинг:
Irbis TX52 3G екран осетлив на допир

Им се допаѓа и на купувачите..