• Ново
Оригиналниот FHD LCD со Екран на Допир Digitizer Собранието 5.5инчен за Umi eMAX lcd TXDT550QZPA-21 бесплатен превозот со следење БР.
zoom_in

Оригиналниот FHD LCD со Екран на Допир Digitizer Собранието 5.5инчен за Umi eMAX lcd TXDT550QZPA-21 бесплатен превозот со следење БР.

DEN 1680.00

Износ
check Во продавницата.


боја:
Црна
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
UMI eMax
Компатибилен Бренд:
За UMI eMAX

Им се допаѓа и на купувачите..