• Ново
Новиот екран на допир За 8 Prestigio MultiPad wize 3608 4G PMT3608 PMT3408 панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
zoom_in

Новиот екран на допир За 8 Prestigio MultiPad wize 3608 4G PMT3608 PMT3408 панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 345.60

Износ
check Во продавницата.


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Пакет : 1 Црн екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
За Prestigio MultiPad wize 3608 4G PMT3608_4G 3408
фитинг:
Prestigio MultiPad wize 3608 4G PMT3608_4G екран осетлив на допир

Им се допаѓа и на купувачите..