• Ново
Witblue Нов Екран на Допир За 7 Irbis TZ736 TZ735 TZ734 TZ745 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор
zoom_in

Witblue Нов Екран на Допир За 7 Irbis TZ736 TZ735 TZ734 TZ745 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 240.00

Износ
check Во продавницата.


Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за овој таблет модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир за кабел. и вашиот екран на допир панел форма е исто како слика.
Пакет : 1 допир.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство кое време без претходна најава
Кабел за заклучување може да биде различен, како на сликата еден, новиот екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор, ако не може да се прифатат овие. ве молиме не го купат.

боја:
Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
За Irbis TZ736 TZ735 TZ734 TZ745
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
фитинг за :
Irbis TZ736 TZ735 TZ734 TZ745 екран осетлив на допир

Им се допаѓа и на купувачите..