• Ново
Witblue Нов екран на допир За 7 СУПРА M749 LTE Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови Бесплатен Превозот
zoom_in

Witblue Нов екран на допир За 7 СУПРА M749 LTE Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена на Делови Бесплатен Превозот

DEN 470.40

Износ
check Во продавницата.


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Кога ќе ја поднесете вашата нарачка, ве молиме оставете порака за вашиот претпочитаат боја ако постои боја опција.
Освен ако не, ние испрати по случаен избор.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Број На Модел На:
За супра m749 lte екран осетлив на допир
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
работа:
Супра M749 LTE екран осетлив на допир

Им се допаѓа и на купувачите..