• Продажбата
  • Ново
Вистинска Моќ & Volume Flex Кабел За Asus ZenPad C 7.0 Z170CG Волумен & Моќ Страна за Контрола на Копчето Flex Кабел Замена поправка
zoom_in

Вистинска Моќ & Volume Flex Кабел За Asus ZenPad C 7.0 Z170CG Волумен & Моќ Страна за Контрола на Копчето Flex Кабел Замена поправка

DEN 132.00 138.72

Износ
check Во продавницата.


QCC ВО ТАИ WAN
WEETEN Вистинска Моќ & Volume Flex Лента Кабел За Asus Z170 Волумен & Моќ Страна за Контрола на Копчето Flex Кабел Замена Поправка
Продажба На Поени :
1 бои за да го изберете
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.
Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Deliever време на Russion
Добри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 30-45days
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .
Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.
Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
Attentio n :
1). Замените За Asus Z170 's скршени, што се оштетени или испукани Приклучете го кабелот крајот се Соберат со нова.
2). Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони/мобилни телефони,
па само ги купите овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
3). Препорачуваме професионална инсталација.
Ние не ќе биде одговорен за било
штети на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој
ако може да предизвика за време на менување на замена дел
4).

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
За Asus Z170
Компатибилен Бренд:
за Asus
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
weeten
користат за:
За Asus Z170
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитетот одделение:
А+ ORG квалитет
Мало Пакет:
Безбедност На Пакет
мини цел:
1pcs

Им се допаѓа и на купувачите..