• Продажбата
  • Ново
оригинални нови 10.4 инчен екран на допир за универзална amt 9509 a b ракописниот екран медицинска опрема индустриски 173*225
zoom_in

оригинални нови 10.4 инчен екран на допир за универзална amt 9509 a b ракописниот екран медицинска опрема индустриски 173*225

DEN 1378.00 1968.00

Износ
check Во продавницата.

10.4" инчен екран на допир за универзална amt 9509 a b ракописниот екран медицинска опрема индустриски 173*225

Бренд Име:
lanjuu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Им се допаѓа и на купувачите..