• Продажбата
  • Ново
3.7 v литиум полимер батерија 505585 3000 mah мобилни напојување 7 инчен таблет на батеријата
zoom_in

3.7 v литиум полимер батерија 505585 3000 mah мобилни напојување 7 инчен таблет на батеријата

DEN 350.00 479.52

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*55 mm (W)*85 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 3000m Ah
Модел : 505585
Капацитет : 3000 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 85 MM 55ММ ширина дебелина 5 MM

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
3000
Компонента Тип:
Матичната плоча
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
505585
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата

Им се допаѓа и на купувачите..