• Продажбата
  • Ново
Луксузни модни Пастирски Маса Крпа со Чипка Памук Европски стил Правоаголна 3 стилови Dinning Tablecloths Катедрата Покрива
zoom_in

Луксузни модни Пастирски Маса Крпа со Чипка Памук Европски стил Правоаголна 3 стилови Dinning Tablecloths Катедрата Покрива

DEN 1120.00 1723.20

Износ
check Во продавницата.

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна атмосфера ресторан фустан На прв поглед тоа е во ред сатенски сјај и фина чипка привлече, По отворањето на севкупниот ефект повеќе од луксуз и атмосфера, Жакард ткаенина е многу густа, убава модел се доволно великодушни. Тробојка во, или свежи или луксузни или домот, Бренд : LOSICOE Боја : виолетова браун Материјал : Полиестер Употреба : рана есен и зима Спецификации : Стол назад 53 X44 CM Стол перница : 44 X43 CM Позадина : 130 X180 CM Забелешка : 1. Цената е за 1piece tablecloth / стол опфаќа / табела тркач, не е целосен сет. 2. Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка (за 1-5cm).

Спецификација:
180X130 CM, One chair sets
Стил:
Европа
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Техника:
Ткаени
Големина:
180X130 CM
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
Z21
Шема:
Печатени
Бренд Име:
LOSICOE
Материјал:
Полиестер
Употреба:
Четири Сезони
Тип:
пастирски чипка

Им се допаѓа и на купувачите..