• Продажбата
  • Ново
Моден Пастирски Weaven хеклани Дома хотел јадење памук, Маса Крпа Правоаголна Tablecloth табела ги опфаќа дома декорација
zoom_in

Моден Пастирски Weaven хеклани Дома хотел јадење памук, Маса Крпа Правоаголна Tablecloth табела ги опфаќа дома декорација

DEN 1152.00 1771.20

Износ
check Во продавницата.

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна атмосфера ресторан фустан На прв поглед тоа е во ред сатенски сјај и фина чипка привлече, По отворањето на севкупниот ефект повеќе од луксуз и атмосфера, Жакард ткаенина е многу густа, убава модел се доволно великодушни. Тробојка во, или свежи или луксузни или домот, Бренд : LOSICOE Боја : виолетова браун Материјал : Полиестер Употреба : рана есен и зима Спецификации : Стол назад 43 X45x55 CM Стол перница : 46 X43 CM Позадина : 130 X180 CM Забелешка : 1. Цената е за 1piece tablecloth / стол опфаќа / табела тркач, не е целосен сет. 2. Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка (за 1-5cm).

Спецификација:
180X130 CM, One chair sets
Стил:
Европа
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Број На Модел На:
Z58
Техника:
Ткаени
Големина:
180X130 CM
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени
Бренд Име:
LOSICOE
Материјал:
Полиестер
Употреба:
Четири Сезони
Тип:
пастирски чипка

Им се допаѓа и на купувачите..