• Продажбата
  • Ново
Одделение плоштадот трпезариска маса крпа стол опфаќа перница маси и столови пакет стол покрие пастирски чипка ткаенина поставите tablecloths
zoom_in

Одделение плоштадот трпезариска маса крпа стол опфаќа перница маси и столови пакет стол покрие пастирски чипка ткаенина поставите tablecloths

DEN 1339.00 2059.20

Износ
check Во продавницата.

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна атмосфера ресторан фустан На прв поглед тоа е во ред сатенски сјај и фина чипка привлече, По отворањето на севкупниот ефект повеќе од луксуз и атмосфера, Жакард ткаенина е многу густа, убава модел се доволно великодушни. Тробојка во, или свежи или луксузни или домот, Бренд : LOSICOE Боја : виолетова браун Ткаенини : 50% памук + 50% полиестер влакна Употреба : рана есен и зима Спецификации : Стол назад 42 X48 CM Стол перница : 48 X43 CM Позадина : 130 X180 CM Забелешка : 1. Цената е за 1piece tablecloth / стол опфаќа / табела тркач, не е целосен сет. 2. Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка (за 1-5cm).

Спецификација:
180X130 CM, One chair sets
Стил:
Европа
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Ткаени
Големина:
180X130 CM
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
z20
Шема:
Печатени
Бренд Име:
LOSICOE
Употреба:
Четири Сезони
Тип:
пастирски чипка

Им се допаѓа и на купувачите..