• Продажбата
  • Ново
Одделение Класичната Врвот исклучителна Браун дебели Жакард маса крпа стол опфаќа перница стол покрие чипка ткаенина поставите tablecloths
zoom_in

Одделение Класичната Врвот исклучителна Браун дебели Жакард маса крпа стол опфаќа перница стол покрие чипка ткаенина поставите tablecloths

DEN 1932.00 3019.20

Износ
check Во продавницата.

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна атмосфера ресторан фустан На прв поглед тоа е во ред сатенски сјај и фина чипка привлече, По отворањето на севкупниот ефект повеќе од луксуз и атмосфера, Жакард ткаенина е многу густа, убава модел се доволно великодушни. Тробојка во, или свежи или луксузни или домот, Бренд : LOSICOE Боја : виолетова браун Ткаенини : крпа Употреба : рана есен и зима Спецификации : Стол назад 53 X62 CM Стол перница : 51 X54 CM Позадина : 130 X180 CM 180 X180 CM( Прилагодено) Забелешка : 1. Цената е за 1piece tablecloth / стол опфаќа / табела тркач, не е целосен сет. 2. Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка (за 1-5cm).

Спецификација:
180X130 CM, One chair sets, 180X180 CM Customize
Стил:
Европа
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Број На Модел На:
z36
Материјал:
Платно
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени
Големина:
180X130 CM 180X180 CM
Бренд Име:
LOSICOE
Употреба:
Четири Сезони
Тип:
пастирски чипка

Им се допаѓа и на купувачите..