• Продажбата
  • Ново
Топла продажба quilting крпа водоотпорен маса крпа стол покрие 17 стил пастирски plaid шема quilted Чипка везени tablecloths
zoom_in

Топла продажба quilting крпа водоотпорен маса крпа стол покрие 17 стил пастирски plaid шема quilted Чипка везени tablecloths

DEN 1536.00 2399.52

Износ
check Во продавницата.


Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна атмосфера ресторан фустан На прв поглед тоа е во ред сатенски сјај и фина чипка привлече, По отворањето на севкупниот ефект повеќе од луксуз и атмосфера, Жакард ткаенина е многу густа, убава модел се доволно великодушни. Тробојка во, или свежи или луксузни или домот, Бренд : LOSICOE Боја : 20 стил шема Материјал : Полиестер Употреба : рана есен и зима Спецификации : Стол назад 45x50 CM Стол перница : 45 X43 X45 CM Позадина : 130 X180 CM Забелешка : 1. Цената е за 1piece tablecloth / стол опфаќа / табела тркач, не е целосен сет. 2. Различна големина за рачно мерење, за мерење начин, таму ќе биде малку грешка (за 1-5cm).

Спецификација:
130x180 CM, One Cushion and back
Стил:
Европа
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Број На Модел На:
Z91
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Извезена
Обликот:
правоаголник
Техника:
Ткаени
Големина:
130x180 cm
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Бренд Име:
LOSICOE

Им се допаѓа и на купувачите..