• Ново
Двојна риба МК-II 7-PLY Карбонски влакна табела тениски рекети сечилото рекети гребло брз напад јамка за професионални palyer
zoom_in

Двојна риба МК-II 7-PLY Карбонски влакна табела тениски рекети сечилото рекети гребло брз напад јамка за професионални palyer

DEN 2874.72

Износ
check Во продавницата.

За Двојна Риба
Двојна Риба Спортски Група мечка меморијата на неколку генерации, рамо сонот на генерации. Од средината на минатиот век до денес, од Бисер Реката на Цела Кина и да го секој агол на светот, Двојно Риба Група заклучиме бесмртна легенда, и работи кон една нова ера.
Во 1950-тите, до Boluo Храмот, Двојно Риба првата генерација започна својот бизнис само со три богатства. Во тоа време, луѓето не можат да слика дека Двојна Риба може да resound низ светот по неколку децении. Децении на хард патување, Двојно Риба се стремиме да се создаде најдоброто и да се постигне да се биде Шампион. Од 1970-тите години, Двојно Риба има добиено признание и drawed внимание од светот, и стана првиот меѓународен Кинески бренд.
Во само неколку децении , Двојно Риба Група имаат траеше од Кина во светот. Вклучувајќи и Пинг-Понг Светски Шампион, Тенис на Маса Збор Куп, Олимписките Тенис на Маса Игри и така натаму. Сите на патот сведок шампион патување на Кинески спортисти и Светски Шампиони.Ова е легендата на националниот бренд! Doule Риба нуди пинг понг опрема за домашни и од странство игри постојано.
Doule Риба одржува no-жали се снима. Поради извршување на техника и квалитет, Двојно Риба е да се создаде широко нова позиција во спортска опрема поле во светот.
Во денешно време, Двојно рибниот производи вклучуваат и опрема за пинг-понг, бадминтон, фудбал/кошарка/одбојка, спортски и така натаму. Jinque shuttlecock стана официјален опрема на Кина Отворен за 5 последователни години и Виножито фудбал се користи во Кина Национална Игра и разновидноста на училиште фудбалски натпревари.
Производ Карактеристики
7-слој нож, материјал : KOTO+Ayous.Фино полиран, удобно да се одржи, убав изглед и со Чен Чи е потпис на задната страна на дршката
Тежина на сечилото со краток рачка : 86 ± 3g Дебелина : 6.3 ± 0.2 мм
Тежина на сечилото со долга рачка : 89 ± 3g Дебелина : 6.

Baseboard Слој Број:
7
Контрола Средства:
Хоризонтална Контрола
Број На Модел На:
МК-II
дното:
Полно Дрво Плус Карбонски Влакна
Големина:
158*152mm
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Бренд Име:
двојна риба
Гума:
Само Сечилото
Ниво:
За студентот и за забава
Сечилото Дебелина:
6.3 mm
Тежина:
89g
Материјал:
5 ply на дрво и 2 ply од карбонски влакна

Им се допаѓа и на купувачите..