• Ново
2 парчиња/многу Автомобил стил магла светилка Магла светлина 12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина за M/itsubishi A/XR 2010-2012 година
zoom_in

2 парчиња/многу Автомобил стил магла светилка Магла светлина 12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина за M/itsubishi A/XR 2010-2012 година

DEN 3816.00

Износ
check Во продавницата.


Важи за : за M/itsubishi AXR RXR O/utlander Вид 2013 - 2015 година
Лево : 9 светилка монистра
Право : 9 светилка монистра
2 линии : црна линија - земјата / негативни црвена линија – АКК

Тип Socket:
D2H
Температура На Боја:
6000K
Чип Собранието Тип:
КОЧАН
Лер Зрак Тип:
место
Автомобил Марка:
За M/itsubishi A/XR
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
За M/itsubishi A/XR 2010-2012 година
Wattage:
/
Бренд Име:
BoomBoost
Тип На Објект:
Извори На Светло
Led Чип Производител:
/

Им се допаѓа и на купувачите..