• Продажбата
  • Ново
DIY санта мраз Ароматерапијата гипс мувла свеќа одлуки DIY креативни восок гипс ароматерапијата силиконски калап
zoom_in

DIY санта мраз Ароматерапијата гипс мувла свеќа одлуки DIY креативни восок гипс ароматерапијата силиконски калап

DEN 612.00 720.00

Износ
check Во продавницата.


мувла надвор стави големина за 7.9 x 7.8 cm
боја случаен избор
Санта мраз Ароматерапијата гипс мувла свеќа одлуки DIY креативни восок гипс ароматерапијата силиконски калап

Материјал:
Силикони
Големина:
small
Број На Модел На:
c988
Обликот:
Санта мраз

Им се допаѓа и на купувачите..