• Продажбата
  • Ново
2018 Нови Булчински Превез 3M Катедрала Свадба Превез слонова коска Чипка Работ Превези PJ023
zoom_in

2018 Нови Булчински Превез 3M Катедрала Свадба Превез слонова коска Чипка Работ Превези PJ023

DEN 844.00 888.00

Износ
check Во продавницата.


Почитувани Купувачот :
1. Свадба превез има 1 слој .
2. Ние го имаме во боја на слонова коска боја како на сликата
3 . Превозот време на Кина пост е 25-60 дена , ако се итни , ве молиме изберете брза испорака како на курирската служба DHL. 2017 Нови Булчински Превез 3 M Катедрала Свадба Превез слонова коска Чипка Работ Превези PJ023
Кина пост воздух mail : 25-60 дена . Време е неизвесна , некои земји може да добиете предмети во 30 дена , но некои ќе трае подолго .
ако не можете да добиете предмети во текот на 60 дена , ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.
Ако ви треба производ итно , ве молиме изберете EMS , DHL , превозот време на DHL е 3-12 дена . Тоа само да се земе за 3 дена за НАС,CA,Мексико. За некои далечни земји , тоа ќе трае околу 10 дена , вие треба време да се направи царинската clearances.
VISA, MASTERCARD, BANKTRANSFER,BOLETO итн.
Прифати замена за било кој квалитет на прашања ,што може да се добие целосна наплата откако ќе прими стоката .
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања кога ќе добиете предмети.
1.Ако производи имаат проблеми со квалитетот ,ве молиме контактирајте со нас кога ќе ја добијат во 2 дена . ве молиме вратете го назад во 7 дена , кога ќе ја прими ,а потоа се врати пари.
2.Не за квалитет проблем враќање на клиентите треба да биде одговорен за испраќање и да се врати товар .ве молиме не го оштети објектите , да ги задржи во добра состојба и не се намали етикета .
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди повратни информации .

боја:
Слонова коска
Објектот Должина:
300cm
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Тип:
Катедрала Превез
Техника:
Appliqued
Одделот За Името:
Возрасни
Превези Слоеви:
Еден Слој
Број На Модел На:
PJ023
Бренд Име:
Sunzeus
Превези Работ Стил:
Чипка Работ

Им се допаѓа и на купувачите..