• Продажбата
  • Ново
2018 Елегантен Свадба Превези Чипка Работ Две Слој Свадба Превез Tulle Бела боја на слонова коска veu де noiva Свадба Додатоци Со Чешел
zoom_in

2018 Елегантен Свадба Превези Чипка Работ Две Слој Свадба Превез Tulle Бела боја на слонова коска veu де noiva Свадба Додатоци Со Чешел

DEN 470.00 672.00

Износ
check Во продавницата.


Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со Слика
Добредојдовте на Булчински Убавина Облека Co.,Ltd
Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.
Важно : Ако сте од БРАЗИЛ , ве молиме дај ни вашиот CPF во полето за пораки кога се врши плаќање, без неа, не можеме да ја објавите на пратката. ви благодариме за вашето разбирање.
Слики покажуваат
Бојата може да има малку разлика меѓу CRT екранот и LCD екранот
ако сакате да обичај прави pls дозволете ни да ги знаете :
1.Биста =___инчи или cm
2.Половината =___инчи или cm
3.Колковите =___инчи или cm
4.Рамо до половината =___инчи или cm
5.Половината до подот без чевли =___инчи или cm
6.Рамо до подот без чевли =___инчи или cm
7.Висина =___ инчи или cm(од врвот на главата до подот без чевли)
8.Фустан во боја =___ (изберете Било која боја или слика покаже боја)
Answer : ___________________________ NOTE : Сопствени Направени се облекуваат не прифаќа враќање
Ви благодариме за посетата на нашиот веб-сајт,ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Објектот Должина:
150cm
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Превези Слоеви:
Две-Слој
Материјал:
Полиестер
Техника:
Appliqued
Бренд Име:
NIXUANYUAN
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Лактите Должина Превез
Превези Работ Стил:
Чипка Работ
Место на Потекло:
Jiangsu,Кина(копно)

Им се допаѓа и на купувачите..