• Продажбата
  • Ново
wholesal Накит Поставите Избори Циркони Жените Свадба 12mm Бела Школка Бисер Pendant Ѓердан Обетки Прстен Поставите ААА стил Nat
zoom_in

wholesal Накит Поставите Избори Циркони Жените Свадба 12mm Бела Школка Бисер Pendant Ѓердан Обетки Прстен Поставите ААА стил Nat

DEN 738.00 1418.88

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на пинг Li Продавница
Материјал : Алуминиумски+стакло + JDDE
Боја : pls проверете на сликата
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте Во Светот На Модата Накит Ogirlin, Ogirlin Посветена Да Обезбеди Вас, Убава, Висока-Квалитет, Висока-Квалитет Накит, Тогаш, Ти И Јас Се Доживее Магијата На Визуелни Празник!
Што е Злато Исполнет ?'
Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал. има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит. Тоа е extermely долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот. Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема нов производ. Не се споредуваат злато исполнет накит за да позлатен накит што нема споредба.
превозот
Купување 1-4 објект бесплатен превозот на Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
Купување 7 точка ЕМС за Постигнување на 7-14 дена,
Купување 15 објект DHL за Постигнување на 4-8 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Повратни Информации И Услуга
Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите објекти,
Но, ако добиете тоа, кога ќе примите објект Ако не сте задоволни со ова,
ве молиме контактирајте ме првиот и јас ќе се реши прашањето со вашето задоволство , пред да замине повратни информации
.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Нови Накит
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
Нови
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите',Жени,Мажи,Девојки
Обликотшема:
Лице
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Метали Тип:
Злато Позлатен
трговија на големо фабрика цена на Жените свадба:
црвено црна, розова бела сина Боја Candy

Им се допаѓа и на купувачите..