• Продажбата
  • Ново
WOSTU Нов Дизајн 925 Sterling Silver Минимална Бисер Прст Прстени За Жените Мода Автентични S925 парична Казна Накит за Подарок FIR034
zoom_in

WOSTU Нов Дизајн 925 Sterling Silver Минимална Бисер Прст Прстени За Жените Мода Автентични S925 парична Казна Накит за Подарок FIR034

DEN 414.00 459.84

Износ
check Во продавницата.


Материјал : 100% 925 Фунта Сребрен Прстен , Ако НЕ ,10 Пати Наплата ! Животната Средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Прстен Големина:
9, 8, 6, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
прстен
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
FIR034
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WOSTU
Метали Тип:
925 Sterling silver
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата!
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Подарок за:
Пријател Девојка Сопруга, Мајка, Или Си

Им се допаѓа и на купувачите..