• Продажбата
  • Ново
Зелена Emerlad Бела Birthstones 925 Сребрен Накит Сетови За Жените Свадба Sliver Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстен 3PCS
zoom_in

Зелена Emerlad Бела Birthstones 925 Сребрен Накит Сетови За Жените Свадба Sliver Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстен 3PCS

DEN 530.00 757.44

Износ
check Во продавницата.


Истиот производ линк.

Метална боја:
прстен големина 6, прстен големина 7, прстен size 8, прстен големина 9
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Јајце
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Pendant/Прстен
Број На Модел На:
Set025
Главната боја:
Зелена
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
квалитет:
AAAAA+
Техника:
Рачно изработени
Is_customized:
Yes
подарок:
Бесплатни Подароци Кутија

Им се допаѓа и на купувачите..