• Продажбата
  • Ново
Нови Душо Монистра Бисери Organza Исклучителна бал Свадба Фустани 2017 Vestidos де noiva Принцезата Свадба Gown (SL-W688)
zoom_in

Нови Душо Монистра Бисери Organza Исклучителна бал Свадба Фустани 2017 Vestidos де noiva Принцезата Свадба Gown (SL-W688)

DEN 15747.00 16752.00

Износ
check Во продавницата.


Ткаенина Главниот Ткаенини : Organza Боја Како сликовна претстава, или слободни да изберат Embellishmen Pleat Затворање Чипка Состојба Сосема Нов Обичај прави Фустан Работното време за 12-20 дена Големина Стандард НАС Големина 2-18 W Превозот Време ЕМС : за 7-14 работа дена Custom Size ТНТ/ПРЕГЛЕДИ : 3-5 работа дена големи димензии DHL : 3~7 работни денови • Стандардна големина на :
• прилагоди на големината :
• сопствени направени се облекуваат треба да ни остави масажа како оваа :
# ( 1 . Целосна Биста =__ 2 .Половината =__ 3 .Колковите =__ 4 .Надворешниот Нога =__ 5 .Шупливи до подот со Потпетици =__ 6 .боја на бројот =_ _ )
• прилагодено боја :
• ние исто така, прифати банкарски трансфер и плаќање paypal ,ве молиме да ги споделите со нас, ако било каков проблем со плаќање.
Експрес Дестинација за Време на Испорака Такси/НИ Онлајн Песна ЕМС Белорусија,Русија ,Украина.Европа 7-10 дена Слободни Да Бразил, Аргентина ,Чиле ,Јужна Америка 8-15 дена Бесплатен Yes за Други Земји
DHL
Или ПРОЗОРЦИ САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Европа,Северна Америка,Азија 2-5 дена Слободни Да Јужна Америка, Африка 3-7 дена Види цена Други Земји
ТНТ
Или Fedex НАС,луксембург,Европа,Азија 3-7 дена Бесплатно Да
• Континуирана испорака
# 15% попуст на вкупниот превозот цена за 2-3 предмети.
# 20% попуст на вкупниот превозот цена за 4-5 предмети.
# 25% попуст на вкупниот превозот цена за 6 предмети или повеќе.
• Други вреди да се забележителни
# пратката ќе се изврши во рок од 18 дена по приемот на вашата исплата потврди
# обично ние само брод предмети на вашата адреса, можете да ни даде.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Декорација:
Нивоа,Beading,Бисери
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
SOLOVEDRESS
Број На Модел На:
SL-W688 Свадба Фустани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Бал
Свадба Фустан Ткаенина:
organza
is_customized:
Yes
Деколте:
Strapless
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No
боја:
и како слика боја и прилагодено боја
Големина:
двете НАС стандардна големина и custom size
Користете Occation:
свадба фустан
Слика Тип:
Референца Слики

Им се допаѓа и на купувачите..