• Продажбата
  • Ново
Нов Луксузен арапски Гроздобер Чипка Кристал Beading Цвет Кавга Свадба Облечи Невестата Принцезата ЛЕЛЕ Свадба Фустани Булчински Gown
zoom_in

Нов Луксузен арапски Гроздобер Чипка Кристал Beading Цвет Кавга Свадба Облечи Невестата Принцезата ЛЕЛЕ Свадба Фустани Булчински Gown

DEN 26928.00 52800.00

Износ
check Во продавницата.


[xlmodel]-[custom]-[45948] Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5-ти до 28, ве Молиме да се свесни дека,Секое купување во текот на овој период, ние нема да се справи со неа до Февруари 29, 30-45 работни дена ЕКСТРА време ќе биде потребно за свадба фустан, Додатоци ќе бидат исклучени. Ние ќе ги ажурира точната брод датум по што се на должност.Брзаат цел нема да бидат обработени за време на празник време.Го цениме вашиот разбере, ќе на сите вас среќна нова година! Dressimade
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[45854] Белешки пред да ги купите предмети
1. Начин На Плаќање И Плаќање Време (Кој Метод Ќе Сакаат)
2. Вашиот Настан Датум (Кога Сте Биле Тоа)
3. Вашиот Примачот Адреса (Име, Телефонски Број, Улица, Град, Држава, Земја, Поштенски Код,Ја Вредноста Што Сакате Да Ни Пишуваат За Конкретна Компанија Се Лизга.) 4. Вашиот Поврзете Начин (whatsapp, viber, е-пошта, Телефон, Skype, Trademager, Msn, QQ, .)
5. Боја Број (Одберете Од Нашата Вистинска Боја Шема)
6. Модел Не (Нашата Стока Код)
7. Hemline/Воз (Кат Должина, 30cm Воз, 50cm Tain, Повеќе Од 50cm Треба Такси..)
8. Назад Дизајн (Чипка, Патент Нагоре, Клучалката, Копче За..)
9. Вашата Други Requirment За Дизајн, Додаток За Во Автомобил.
10.Големина (Се Провери Или Да Се Измери Според Нашите Големина На Табелата Во Однапред Pls)
* Биста
*Половината (обично 18cm под биста точка.)
*Колкот (обично 40cm под биста точка.)
*Рамо До Биста
*Рамо До половината
* Шупливи Да Полите (На Здолниште Пред Без Чевли)
* Природни Висина
*Чевли Пета Висина
11.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W
Воз Должина:
Кат Должина, 100cm, 200cm
Бренд Име:
AOLANES
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Деколте:
Лажичка
Воз:
Судот Воз
Фустани Должина:
Кат Должина
Назад Дизајн:
Ланче
Вистински Слики:
Yes
За Бремени Жени:
Yes
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Природни
is_customized:
Yes
Вграден Градник:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Број На Модел На:
xj35471
Декорација:
Appliques,Beading,Кристал,Везови,Чипка,Бисери,Tassel
Тип На Објект:
Свадба Фустани

Им се допаѓа и на купувачите..