• Продажбата
  • Ново
Vestido Де Noiva Сопствени Направени Надвор Бела Венчаница Душо Вратот Чипка Beaded Бал Невестата Се Облекуваат
zoom_in

Vestido Де Noiva Сопствени Направени Надвор Бела Венчаница Душо Вратот Чипка Beaded Бал Невестата Се Облекуваат

DEN 8928.00 9600.00

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !
Vestido Де Noiva Сопствени Направени Надвор Бела Венчаница Душо Вратот Чипка Beaded Бал Невестата Се Облекуваат
Вистинска Боја Своч
За Сопствени Направени Measurments ( Во Инчи или CMS ) :
1. Кога изберете стандардна големина, ве молиме љубезно видите детални мерења се carefull, и потоа да го изберете, сите не се вклопува во одредена големина
2. При изборот на сопствени направени големина, ако не знаете како да се измери точно, ве молиме одете на професионална seamstress да се мери.
3. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не гарантираме дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите. Сепак, ние може да mail слободни ткаенина своч, вие само треба да се плаќаат такси превозот.
4. Ќе има дополнителни US$30.0 надоместоци за плус големина или комплицирано промена на дизајн на услугата на вашата нарачка.
5. Ако има било какви прашања кога ќе се облекуваат, ве молиме контактирајте со нас во време, така што ќе може да се најде подобро решение за вас, осигурајте се дека се задоволни.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Ланче
Свадба Фустан Ткаенина:
Tulle/Пребивање
Деколте:
Душо
За Бремени Жени:
No
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Appliques,Beading,Чипка,Нивоа
Бренд Име:
BRITNRY
Силуета:
Бал
Моден Елемент:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
cj20180203003
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Воз:
Судот Воз
боја:
Боја на слонова коска или Бела венчаница
Плус Големина:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..