• Продажбата
  • Ново
MissRDress Женски венчаница Појас И Sash Сребрена Свадба Појас За Свадба Porm Фустан Свадба Декорација YS849
zoom_in

MissRDress Женски венчаница Појас И Sash Сребрена Свадба Појас За Свадба Porm Фустан Свадба Декорација YS849

DEN 427.00 427.20

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте на Miss RDress продавница
Мило да ви се исполнат тука
Имаме работено во булчински додатоци многу години. И ние имаме добра талент на најпопуларните стока во светот. Нашата продавница е сите производи дизајниран од страна на стручен тим. Нашата филозофија дека висок квалитет и високо ниво на услуга на клиентите, за цело време, која може да се потпре на.
Ако имате некои идеи за свадба додатоци, можете да контактирате со нас, кажи ни треба она. Само ти може да ни обезбеди добра слика за тоа што сакате, а потоа ние ќе се обидеме потрудиме да го направи тоа.
Навистина сакате да имаат добар купување време во нашата продавница.

Тип На Објект:
Свадба Појаси
Број На Модел На:
YS849
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Дијаманти
Бренд Име:
MissRDress
Одделот За Името:
Возрасни
На rhinestones големина:
9.05 инчен должина x 2.36 инчен ширина (23cm x 6cm)
на панделки големина:
106inch (270CM) x 1.57 инчен(4CM)
Употреба:
Свадба појас,Деверуша фустан,свадба партија настан фустан...
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
превозот:
e-пакет AliExpress Стандард за Испорака (Кина 7-29days)
Пакување:
Објектот ќе биде предаден во мала кутија која може да се направи тоа многу безбедно

Им се допаѓа и на купувачите..