• Ново
2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени на Сила за Жени Мажи Накит RS036-027
zoom_in

2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени на Сила за Жени Мажи Накит RS036-027

DEN 321.12

Износ
check Во продавницата.

2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени на Сила за Жени Мажи Накит RS036-027
ПРЕВОЗОТ МЕТОДИ
1 - стандардно превозот метод е 'Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус', проценето време на пристигнување не е загарантирана, пратката не може да се следи еднаш ја напушти Кина копното.
2 - Купувачи исто така, може да изберете 'e Packet' или 'Кина Пост Воздух Mail', проценето време на пристигнување 10-40days ако не е исклучок, можете да ги пратите и следење на секоја парцела статус. Превозот цена е од купувачите страна, и ние ќе ги покрие 20% од вкупните трошоци. (Препорачливо 2 превозот методи)
ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 - ПРОИЗВОД , Сите на нашиот производ се 100% рачно изработени, ние сме единствениот производител на hiqh квалитет расположение накит, творецот, сите наши производи се обложено со вистински sterling silver на Нео-слава позлата оддел, вие никогаш не ќе го жалам купување од нас!
2 - РАСПОЛОЖЕНИЕТО КАМЕН , 100% рачно изработени, и камења промена на бои поради различни температура, почнете да ја менуваат бојата од 14 степен целзиусови степени до 34 степен целзиусови степени.
3 - ДОПОЛНИТЕЛНИ БЕСПЛАТЕН ДАР , со Секој нов или лојален клиент ќе уживаат правото на постоење на 1piece на случаен екстра бесплатен дар, се надевам дека ќе го enojy тоа!
4 - ИСПОРАКА , Сите наши парцели се испраќаат од страна на Кина Регистрирани Воздух Mail ИЛИ e Packet, можете да ги пратите на стоки целиот пат откако испратени од магацин.
5 - ПРЕДУПРЕДУВАЊА , Чувајте производи далеку од водите, расположение камен ќе ја изгуби функцијата ако се апсорбира во вода!
.

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MOJO
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
МЈ-RS036-RS027
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Стакло
Површината Ширина:
12mm,29mm
боја:
Температурата Уреди Со Покажувач На Промена На Бојата
Камен големина:
12mm круг камен,18*25мм овална камен
позлата:
Античкиот Sterling Silver
Пакување:
Индивидуални Пакување со Екстра Бесплатен Подарок
Тип:
Гроздобер, Панк
Нето тежина:
МЈ-RS036 5.3 грама, МЈ-RS027 17.34 грама
Производ гаранција:
Повеќе од 3 години, ако се ракува со нега
Повод:
Свадба, Подарок ,Aniversary,Партија
Место на Потекло:
Ји Ву,Кина
Претпазливост:
Да се чува далеку од вода, се справи со нега

Им се допаѓа и на купувачите..