• Продажбата
  • Ново
ЈУН RUO Розово Злато Бела Боја Црна Керамички Прстен за Жена Човек Свадба Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Врвен Квалитет Никогаш не Исчезнат
zoom_in

ЈУН RUO Розово Злато Бела Боја Црна Керамички Прстен за Жена Човек Свадба Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Врвен Квалитет Никогаш не Исчезнат

DEN 194.00 353.76

Износ
check Во продавницата.


Детали За Производот
Материјал
* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен + бела црна керамички
* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат Производ карактеристики
Високо полиран/ Спречување на алергијата/парична Казна изработка
никогаш не исчезнат Широк
4 MM пакување
OPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilf
Напомена :
овој објект не е предмет на 24-час испраќање полиса, контактирајте го suppler пред
со нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.
Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
роуз злато бело, розово злато, црна, сребрена бела, сребро црна
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
4mm
Бренд Име:
ЈУН RUO
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Керамички
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
J135

Им се допаѓа и на купувачите..