• Ново
Прилагодливи спортски стил Кајак Гребло во Овалната Вратило 10cm должина на вредноста и Слободни торба
zoom_in

Прилагодливи спортски стил Кајак Гребло во Овалната Вратило 10cm должина на вредноста и Слободни торба

DEN 6960.00

Износ
check Во продавницата.


Прилагодливи спортски стил Кајак Гребло во Овалната Вратило 10cm должина на вредноста и Слободни торба
Сечилото : 47.5x18 CM Тежина : 680g +/-35
Површина : 685cm2
Вратило : Целосна Јаглерод 2 парчиња, овална вратило,10 cm прилагодите
Должина : 210-220cm или 205-215cm или 215-225 или 220-230cm

боја:
205 да 215cm, 210 да 220cm, 215 да 225cm, 220 да се 230cm
Број На Модел На:
гренланд гребло
Применливи Луѓе:
Унисекс
Бренд Име:
JNJ
Отворено Активност:
кајак paddling
Тип:
Paddling
боја:
јаглерод ткаени
Материјали:
Карбонски Влакна
Отворено Активност:
скијање на вода
За сертификација на:
OUS
Стил:
Спорт
Должина:
205 да 230cm
област на ножот:
47.5x18CM

Им се допаѓа и на купувачите..