• Продажбата
  • Ново
2017 Нови Нов Пристигнување Метални Садови За Готвење Utensilios Де Cocina Кујна Додатоци Алатки Мандарина Патка Fondue Тенџере За Шпорет
zoom_in

2017 Нови Нов Пристигнување Метални Садови За Готвење Utensilios Де Cocina Кујна Додатоци Алатки Мандарина Патка Fondue Тенџере За Шпорет

DEN 1163.00 1491.36

Износ
check Во продавницата.

Текстурата на материјалот од нерѓосувачки челик, Дали да се донесе поклопецот не се Погодни шпоретот валута Име : дебела lidless патка тенџере Материјал : високо квалитетен не 'рѓосувачки челик Капацитет : 30 СМ, 32 СМ, 34 CM, 36 СМ Површина : огледало полирање Карактеристики : дебелина пан тело топлина рамномерно, високо квалитетен не' рѓосувачки челик, трајни, класичен патка дизајн
Шупливи нерѓосувачки челик се справи, преносот на Топлината може да се намали, Подолго греење, ниту топол, Челик Структура, живот повеќе потоа Bakelite се справи со , повеќе здравје
Се справи со фиксна со големи заковки, повеќе солидна
1. Дебела квалитетни нерѓосувачки челик метал формирање, дебела и издржливи. 2. На самото место заварување шифрирана партиции, Здрав цврсти, Не е лесно да излегуваат во јавноста. 3. treble парична казна огледало полирање, домот исклучителна детали.

Тип:
Супа & Акции Садови
Материјал:
Метал
Применливи Шпоретот:
Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Супа & Акции Садови
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки Челик
Дали да се донесе маска:
no
Погоден шпоретот:
Валута