• Продажбата
  • Ново
2017 Високо Квалитетни Кујнски Алатки Не-стап Нерѓосувачки Млеко Пан Бебе Нега Додаток во исхраната Мало Тенџере Супа Со Една Рачка 14cm
zoom_in

2017 Високо Квалитетни Кујнски Алатки Не-стап Нерѓосувачки Млеко Пан Бебе Нега Додаток во исхраната Мало Тенџере Супа Со Една Рачка 14cm

DEN 1833.00 2349.60

Износ
check Во продавницата.

Текстурата на материјалот од не 'рѓосувачки челик тип на Еден дното Дали да се донесе покритие да Погоден шпоретот валута боја од не' Рѓосувачки челик боја

Тип:
Супа & Акции Садови
Материјал:
Метал
Применливи Шпоретот:
Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Супа & Акции Садови
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Еден Дното
Дали да се донесе маска:
Yes
Погоден шпоретот:
Валута
Боја:
Не ' рѓосувачки челик боја

Им се допаѓа и на купувачите..