• Продажбата
  • Ново
10pcs/многу Волна Почувствува 4 инчен Squeegee работ завиткување налепница за Возило Винил филм Авто Заврши Нијансирање Апликација Автомобил Стил 10A11
zoom_in

10pcs/многу Волна Почувствува 4 инчен Squeegee работ завиткување налепница за Возило Винил филм Авто Заврши Нијансирање Апликација Автомобил Стил 10A11

DEN 337.00 426.72

Износ
check Во продавницата.


Модел : 10 A11
Материјал : волна
Големина : 10*5cm
Боја : бела
Н. Ж : 43g/многу
Пакување : 10pcs/многу
Примена : за 10cm должина squeegee
Карактеристики : Флексибилен, еко-пријателски, имаат големи залихи, може да снабдување на стока во краток период.

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Тежина:
43g
Материјал Тип:
Волна
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
CNGZSY
Специјални Функции:
автомобил обвива squeegee се почувствувале на работ
Модел:
10A11
Име на производ:
3M волна почувствува 10pcs
Големина:
10*5cm
боја:
Бела
Употреба:
волна почувствува за 4 инчен squeegee
пакување вклучувајќи:
10pcs
Материјал:
Волна
Примена:
Винил филмот заврши алатки, градежни алатки,итн
Н W:
43g
Карактеристики:
Флексибилни, еко-пријателски, имаат големи залихи, може да снабдување на стока во shor

Им се допаѓа и на купувачите..