• Продажбата
  • Ново
Нов Луксузен Бренд за Накит, Убава И Шармантна 6mm Широк Римската Нумеричка Студ Earring Врвен Квалитет Титаниум Челик Жена Обетки
zoom_in

Нов Луксузен Бренд за Накит, Убава И Шармантна 6mm Широк Римската Нумеричка Студ Earring Врвен Квалитет Титаниум Челик Жена Обетки

DEN 153.00 191.52

Износ
check Во продавницата.


11916 2
770 Ставка опис
Прекрасни Бренд Обетки За Жените Нови 2017
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee l
Тежина : 10g/pc(приближно)
Пакување : OPP кеси, коверти
Погоден за објект : Погоден За Жени
м
мажите накит
Свадба Rin
Свадба Прстен
Свадба Прстен
Свадба Прстен
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Сингапур Пост / Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
да знам повеќе за детали на пратката
Се враќа
Ако нашите производи имаат проблем,како што се неисправни,оштетени или погрешно од вашата цел, пријави се дозволени во рок од 7 дена од денот на стока приемот и се враќа објект треба да си уште е во оригиналното пакување.Ние гарантираме за целосно враќање на средствата во рамките на 30days.
Прашања и Повратните информации
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да разговарате со мене сега или испрати е-маил до нас. Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку. Ве молиме да ни остават 5 Ѕвезда Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме за вашето време и со нетрпение да го прави бизнис со вас.

Метална боја:
Злато, Сребро.
Бренд Име:
MOIKAMA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E048
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Им се допаѓа и на купувачите..