• Продажбата
  • Ново
Wukaka Двојна Употреба Обетки Кристал 2017 Магијата Мода Накит Од Стакло Сијалица Студ Earring Bijoux Кристал Обетки За Девојка Жени
zoom_in

Wukaka Двојна Употреба Обетки Кристал 2017 Магијата Мода Накит Од Стакло Сијалица Студ Earring Bijoux Кристал Обетки За Девојка Жени

DEN 48.00 60.48

Износ
check Во продавницата.


Боја : како на сликата
Стил : мода
Предмет тип : earring
Состојба : 100% сосема нов
Пакување : Независни пакување
Погоден за давање на подарок прилики : Туристички сувенири, свадба, надоместоци на вработените
E асистент на производот детали дефиниција

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wukaka
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Скелетот
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
EDC0007
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Легура
моделирање:
Цвеќиња и растенија
погоден за давање на подарок прилики:
Туризмот сувенири, свадба, надоместоци на вработените
Обработка на прилагодување:
Yes
Мозаик материјал:
Кристално
Големина:
1.6*0.8 cm

Им се допаѓа и на купувачите..