• Продажбата
  • Ново
Студ Обетки за Жените Симулирани Бисери Кристал Лак Earring Мода Накит Brincos Цвет Ангелските Крилја Срцето Bijoux 2018 ТОПЛА
zoom_in

Студ Обетки за Жените Симулирани Бисери Кристал Лак Earring Мода Накит Brincos Цвет Ангелските Крилја Срцето Bijoux 2018 ТОПЛА

DEN 15.00 19.20

Износ
check Во продавницата.


Производ : Симулирани Бисери Обетки
Боја : КАКО на сл
Материјал : Алуминиумски
Тежина : 3 g
Количина : 1 Пар
Пакување : OPP пакет
Повратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети. C некоја ти се молиме не само ни остави лош повратна информација кога ќе има проблем? Ни e-mail и ние ќе процесот на проблемот брзо,ни даде шанса да ви послужи повторно со многу подобра предмети и цена, благодарение толку многу за вашето разбирање и соработка.
Како што е познато,мојот драг пријател,и за нас се само започне бизнис на овој веб-сајт,на повратни информации е навистина важно за сите нас.ние нудиме 100% задоволството на вашето купување и добар квалитет објекти со многу разумна цена,се надевам да ви послужи за долго време во иднина, со многу повеќе предмети.
Превозот и ракувањето со :
Ние ќе процесот на нарачка во рок од 2-3 дена по расчисти исплата , обично ќе го имаат во 20-30 работни дена(благодарение толку многу за вашето трпение), што зависи од вашата дестинација,ќе ви обезбеди следење на информации,обично можете да ги проверите информациите 4 или 5 дена подоцна, откако ја испратите патеката број преку овој веб-сајт(кина пост воздух mail) :
Се враќа :
Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување,Mone назад беше гарантира на сите наши објекти,Во случај дека не сте задоволни со тоа,ние wll процесот на наплата откако ќе се врати тоа.Колку што предмети се во иста состојба,но, превозот цена ќе на вашата страна.

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Обликотшема:
bowknot
Број На Модел На:
Обетки
Пол:
Жените
Бренд Име:
guangtuo
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
бакарни легури
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
жените обетки:
студ earring
жените студ earring:
моден накит обетки
лак earring:
Симулирани Бисери Обетки
обетки за жени:
earring студ
bijoux:
Brincos
tassel обетки:
жените обетки

Им се допаѓа и на купувачите..