• Продажбата
  • Ново
15Pair/многу 12mm Кристал Кристал го Отвори Студ Обетки Шарм DIY Накит Одлуки За Правење Обетки за Подарок ER136
zoom_in

15Pair/многу 12mm Кристал Кристал го Отвори Студ Обетки Шарм DIY Накит Одлуки За Правење Обетки за Подарок ER136

DEN 1037.00 1152.00

Износ
check Во продавницата.


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Кристал Циркон Отвори, Сребро Позлатен Студ,Кристално Кристал
големина : 12mm (1inch=25.4 mm)
Кристал Боја : види слика
Количина : 15pairs
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
JUSTWELL
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
ER136
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Им се допаѓа и на купувачите..