• Продажбата
  • Ново
Женски Сино Бела Кубни Циркон Тока Студ Обетки За Жените Се Зголеми Златна Боја Женски Обетки Дами Накит Трговија На Големо
zoom_in

Женски Сино Бела Кубни Циркон Тока Студ Обетки За Жените Се Зголеми Златна Боја Женски Обетки Дами Накит Трговија На Големо

DEN 179.00 201.12

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте на нашата продавница!
Имајте на ум!
Цената е за Еден Пар Обетки
Женски : Тежина : 3.5 g/Пар;
Шопинг
1.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.
2.Времето за испорака зависи од дестинацијата , тоа може да трае најмногу За подолго време . Повратни информации
1. Ние гарантираме сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет.
2.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не hesiteate да leavce нас "5 звезди" повратните информации. ние навистина треба вашата поддршка.
3.За било која причина не сте задоволни со нарачки,pls не брзаме, да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш,така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас,ви благодариме!
4.Квалитетот проблем : pls контакт со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни фотографии за неисправен производ и испраќање на е-маил адреса, ќе организираме наплата или замена по добиете на вашите фотографии.
5.Било која друга причина : За било која друга причина, не ви се допаѓа или не сакате еден производ,pls контактирајте со нас со 7 дена, откако ќе се примени со цел, да Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе рефундирање или да се направи замена, откако доби враќа објект, Контактирајте
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под цел или ни е-мејл.
2. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
Apaison
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
KZCE161
Назад Наоѓање:
Тока
боја:
Бела/Сина Кубни Циркон Тока Студ Обетки

Им се допаѓа и на купувачите..