• Продажбата
  • Ново
Нови Пристигнување Стомак Танц Носии За Дама Румба Убавина Боја Потекло Блузи+Панталона Одговараат На Жените Во Индија Танц Носат Покажува Облека Q3086
zoom_in

Нови Пристигнување Стомак Танц Носии За Дама Румба Убавина Боја Потекло Блузи+Панталона Одговараат На Жените Во Индија Танц Носат Покажува Облека Q3086

DEN 958.00 1008.00

Износ
check Во продавницата.


Напомена : Оваа Костими Вклучуваат Стил 2 : 2 парчиња/4 Pcs
2 парчиња : Вклучуваат Блузи+Панталона
4 Pcs : Вклучуваат Блузи+Панталона+Половината Синџир+Превез&Главата синџир
Големина(Единица : CM)
Половината
Соодветна Тежина
Една Големина
58-97cm
45-70 Kg
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
DQ3086
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
Најдобар Танчер
Пол:
Жените
Стил:
жените стомак танц костим
Вклучува 2 парчиња:
Блузи + Панталона
За:
Стомакот / Ча ча / Румба / Самба / Пасо doble
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
Вклучуваат 4Pcs:
Блузи & Панталона&Половината Синџир&Превез &Главата синџир

Им се допаѓа и на купувачите..