• Продажбата
  • Ново
Трговија на големо/мало,бесплатен превозот, се Зголеми серија силикони торта декорација мувла колекција на рачно изработени сапун калап за печење алатки
zoom_in

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот, се Зголеми серија силикони торта декорација мувла колекција на рачно изработени сапун калап за печење алатки

DEN 347.00 456.00

Износ
check Во продавницата.


сапун со дијаметар од околу 4.5 cm 34 G
FM240
Заврши Големина : 3.7x4cm
6.3*4.5 cm
Сапун големина : 7.2 X4.2 X 2.6 CM Сапун модул капацитет : 115 ± 5g Сапун мувла големина на : 92 * 85 * 42 мм
На мувла тежи околу 262 грама Заврши сапун тежина е околу 10 грама заврши сапун големина за 3.7 СМ,
сапун со дијаметар од околу 4.5 cm 34 G
FM240
Заврши Големина : 3.7x4cm
6.3*4.5 cm
Сапун големина : 7.2 X4.2 X 2.6 CM Сапун модул капацитет : 115 ± 5g Сапун мувла големина на : 92 * 85 * 42 мм мувла тежи околу 262 грама Заврши сапун тежина е околу 10 грама заврши сапун големина за 3.7 СМ, 10*8.3*4.8 cm Сапун за тежина : 90 грама finishe сапун спецификации : 6x6x3.4cm Модуларен капацитет : 80 ± 5g Сапун мувла големина : 70 * 60 * 30мм Сапун големина : 6.0x6.0x3.0cm Сапун тежина : околу 87g Мувла големина : 7.6x7.6x3.5cm Мувла тежина : околу 180g Мувла големина : 7x6.2 X3cm Сапун големина : 5.5x4.8x2.8cm 7.8*4.5 cm 19*15.5*1.5 cm во Калап големина на : 10.7 * 9.2 * 3.5 cm mold6.5 * 4cm
Сапун мувла тежина : 158 грама, сапун тежина 46 грама Мувла големина на : 7 * 5.7 * 2.7 CM 10.5*8*3.5 cm 10*8*4cm 8.5*4cm 8.5*4cm Мувла големина на : 7.7 * 7.5 * 4.8 cm Сапун големина : околу 5.8 X5.1x4.4cm 9.5*2.9 cm Совети : Нашите производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини има мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.
Боја : случајни испорака Квалитет : во согласност со САД ФДУ квалитет, не-токсични за заштита на животната средина, температура -40 до +230 целзиусови степени Користи : да се направи колачи, леб, косата, желе, приготвена храна, чоколадо и сл. Предмет : фурна, микробранова печка, фрижидер, итн. Опис на производот : (1) употребата на високо-квалитетни силиконски материјал, и преку ФДУ и SGS сертификација. (2) може да издржи температура опсег : -40 на 230 целзиусови степени.

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Торта Алатки Тип:
Стои
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
l

Им се допаѓа и на купувачите..