• Ново
Црна 120*80см Стил Додаток за Бричење Брада Лигавче Коса Избричат Престилка Погодно За Берберот Мажите Лицето Бричење Брада Престилка
zoom_in

Црна 120*80см Стил Додаток за Бричење Брада Лигавче Коса Избричат Престилка Погодно За Берберот Мажите Лицето Бричење Брада Престилка

DEN 268.80

Износ
check Во продавницата.


Црна 120*80см Стил Додаток за Бричење Брада Лигавче Коса Избричат Престилка Погодно За Берберот Мажите Лицето Бричење
Опис :
Кејп изгледа како превртен чадор да се фати за коса исечоците како ќе се намали, па вратот, облека и подот се заштитени,
зачувај вашето време за чистење на подот и да бидете опуштени и удобно
Виткање, лесен за употреба и чувајте дома
Одговара на вратот и се зацврсти со лента fastener
Боја : Црна
Материјал : Полиестер
Големина : 120*80см/47.28*31.52"
Пакет се вклучени :
1 x Бања Престилка
2 x Морон кука
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
2.Ве молиме овозможи 0-3 cm грешка поради прирачник за мерење.

Тип На Објект:
Стил Додаток
Големина:
1 pcs
Материјал:
Polyeste
Број На Модел На:
Бричење Брада Престилка

Им се допаѓа и на купувачите..