• Продажбата
  • Ново
2 Пара Јапонски Стил Дрвени Стапчиња За Јадење Суши Храна Стапчиња За Јадење Чиста Рака Врежан Цвет Стапчиња За Јадење Креативни Преносни Садови
zoom_in

2 Пара Јапонски Стил Дрвени Стапчиња За Јадење Суши Храна Стапчиња За Јадење Чиста Рака Врежан Цвет Стапчиња За Јадење Креативни Преносни Садови

DEN 582.00 895.68

Износ
check Во продавницата.

2 Пара Јапонски Стил Дрвени Стапчиња За Јадење Суши Храна Стапчиња За Јадење Чиста Рака Врежан Цвет Стапчиња За Јадење Креативни Преносни Садови
Опис :
Висок квалитет на дрвени стапчиња за јадење, Традиционалните полирање во комбинација со overprint технологија, изработка на убави модели, издржливи и погоден за носене.
Уникатен ectopic печатење на обрасци, со што овие стапчиња за јадење повеќе убави.
Направен од висок квалитет на дрво, секој пар е единствен во зрна и текстура.
Сите насликани од страна на дрво, нафта, кој е произведен од страна на дрвја, Еко-пријателски и здрави.
Доаѓа во дизајниран сандак,што ги прави совршен подарок.
Совршен за семејството употреба, или може да биде прекрасен подарок за вашите пријатели.
Спецификација :
Состојба : Нова
Тип : Стапчиња За Јадење
Материјал : Дрво
Големина : 22.5 cm/8.9"
Ве молиме да се мијат со топла вода пред употреба.
Ве молиме не користете bleachers или силна перење течност.
Ве молиме не го стави на стапчиња за јадење во микробранова печка, машина за миење садови, фен, или печка за печење.

Flatware Тип:
Стапчиња за јадење
Количина:
Два пара
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
OUSSIRRO
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Број На Модел На:
MJBWY16477
Материјал:
Дрво

Им се допаѓа и на купувачите..