• Ново
Лесен и трајни рачни стабилизатор рамнотежа стабилизатор граница се стабилизира За Акција Gopro Камера херој 4 / 3/3+/2
zoom_in

Лесен и трајни рачни стабилизатор рамнотежа стабилизатор граница се стабилизира За Акција Gopro Камера херој 4 / 3/3+/2

DEN 1200.00

Износ
check Во продавницата.


Лесен и трајни рачни стабилизатор рамнотежа стабилизатор граница се стабилизира За Акција Gopro Камера херој 4 / 3/3+/2
Спецификација на производот : Ексклузивни GOPRO ХЕРОЈ лак тип стабилизатор (GOPRO ексклузивни брзо ослободување дизајн) Поддршка GOPRO1 2 3 3 + 4 генерација модели (треба да се носат LCD) Брзо да се прилагоди на ниво на теренот и Биланс на фино прилагодување knob Брзо ослободување менгеме седиште Лесни, трајни ABS пластика Со три биланс на тежини (38gx1 5gx2) може да бидат фино подесени тежина, што се користи за да се балансираат камерата е лево и десно и нишалото Тежина : 295g Големина : 16x12x5 (cm)
производ материјал : 1. LG е ABS Железо срцето топката Gopro hero4 / 3/3 + / 2 видео фотографирање на рачни стабилизатор gopro рамнотежа стабилизатор Gopro граница стабилизатор, функција да се спореди со Stannico со истиот, доволно мал за да го носите во вашиот џеб, за да се обезбеди целосна флексибилност, добро за носење , Силна акција, брзо позиционирање, со употреба на GOPRO може да се пука на крајната екстремни спортови ефекти, што се применува на етнички групи : екстремни спортови евиденција, сите видови на деловна евиденција, телевизија производство, општ запис од почетен живот .. и така натаму.
Answer : ___________________________ Note : Камери не се вклучени, како што е прикажано подолу во слики.
1. Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само(Зачувам. Т/Т. western union,кредитна картичка и слично). 2. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош.превозот 1.

Тип:
Еден Handgrip
Пакет:
Yes
Големина:
16x12x5 (cm)
комуникација:
Жичен
Број На Модел На:
018
Бренд Име:
PULUZ
Тежина (g):
295

Им се допаѓа и на купувачите..