• Ново
Мотоцикл затегнувачки GS125 GN125 DR125 RM125 EN125 мото Возење мали заби 428HV 14Teeth 20crmnti
zoom_in

Мотоцикл затегнувачки GS125 GN125 DR125 RM125 EN125 мото Возење мали заби 428HV 14Teeth 20crmnti

DEN 408.00

Износ
check Во продавницата.


Специјални Функции:
..
Објектот Дијаметар:
6.08inch
Тип На Објект:
Sprockets
Објектот Ширина:
6.08inch
Име На Модел:
GS125 GN125 DR125 RM125 EN125
Објектот Висина:
0.71inch
Објектот Должина:
6.08inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
20CrMnTi
Бренд Име:
FCD

Им се допаѓа и на купувачите..