• Продажбата
  • Ново
428 11T Заб 20mm ID Пред Моторот Затегнувачки за Stomp YCF Upower Нечистотија Јама Велосипед или ATV Quad Оди Kart Мопед Кабриолет Скутер Мотоцикл
zoom_in

428 11T Заб 20mm ID Пред Моторот Затегнувачки за Stomp YCF Upower Нечистотија Јама Велосипед или ATV Quad Оди Kart Мопед Кабриолет Скутер Мотоцикл

DEN 226.00 237.60

Износ
check Во продавницата.


428 17 Tooth 17mm Пред Моторот Затегнувачки
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, ,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Враќање Pollcy
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.

Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Објектот Должина:
4.9cm
Објектот Ширина:
4.9cm
Тип На Објект:
Sprockets
Објектот Висина:
0.7cm
Објектот Дијаметар:
1.7cm
Име На Модел:
428-20
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Специјални Функции:
затегнувачки
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
Челик

Им се допаѓа и на купувачите..