• Ново
Plier Спојувач Рачни Метал Рака Спојувач Stapling 20 Листови Rilegatura Agrafeuse Spillatrice Ufficio Engrapadoras Manuales
zoom_in

Plier Спојувач Рачни Метал Рака Спојувач Stapling 20 Листови Rilegatura Agrafeuse Spillatrice Ufficio Engrapadoras Manuales

DEN 523.68

Износ
check Во продавницата.


Ви благодариме за посетата, драг пријател.
За нас :
1.Објектот доаѓа од другата страна на земјата, разбирање & пациентот е на чекање го цениме.
2.Вашиот поттикне нè прави да се движи напред.Ние го цениме многу за вашиот 5 Ѕвезди позитивни повратни информации ако сте ги задоволи со трансакцијата.
3.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас ПРЕД да ја напуштат повратни информации,ние веруваме дека секој проблем може да се реши зависат добра комуникација.Ви благодариме!
4.Ако не го добиете вашиот парцела во рамките на ветувањето испорака ден, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас да го бара за време прошири, НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е надвор од продавачот контрола.

боја:
како на слика
Главен Големина:
24/6
Бренд Име:
KW-ТРИО
моќност:
упатство
Број На Модел На:
5528
Главен Капацитет:
100
Лист Капацитет:
20
Тип:
plier спојувач
Материјал:
Метал
грлото длабочина:
42mm
Димензии:
90x71x34mm
Тежина:
226G
Големина:
Normal

Им се допаѓа и на купувачите..