• Ново
Нови пристигнување GoPro Додатоци Школка за заштита Планината со Srew и База Заштитна Рамка Случај, за Gopro hero3 3+ 4 5
zoom_in

Нови пристигнување GoPro Додатоци Школка за заштита Планината со Srew и База Заштитна Рамка Случај, за Gopro hero3 3+ 4 5

DEN 474.24

Износ
check Во продавницата.


1. Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само(Зачувам. Т/Т. western union,кредитна картичка и слично). 2. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош.превозот 1.Општо земено,пратката ќе биде испратена до превозникот во рок од 2days откако ќе добиете плаќање(excepte празници) 2 . 90% парцели ќе бидат доставени околу 20-45days,ако не сте добиле вашата нарачка по 60days,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги провери следење на информации и ќе ви даде задоволително решение. 3.Ние може да го користат ecnomic превозот метод кога редоследот е под 5$,тоа не е trackable откако парцели кои се испраќаат од страна на воздух.Но вие може да ја прими пратката на крајот,можете да побарате од нас да се прошири на купувачот заштита. 1. Нарачката сте платиле не вклучувајќи царина.Ве молиме да ни ги прости,за жал,не можеме да оптоварување било царина. 2. Ние ќе ги прогласи ниска вредност како сакате да се избегне данок ,но ако тоа е happend,ве молиме coorperate со вашата локална царинска да заврши на царинење .За жал ние не сме одговорни за царинска такса.
Секако,ние ќе се обидеме потрудиме да се минимизира доплата за нашите клиенти.
1. Ние прифаќаме враќање или размена поради неисправни предмети . Па ве молиме немојте да се отвори расправа, или ни даде негативна повратна информација без комуникација. Купувачи needn грижете се за тоа апсолутно! Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се чувствуваат слободни
Јас претпостави што може да се решаваат проблемите што ги имаат .

Применливи Активност:
Универзална
Број На Модел На:
032
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Тип:
Случај
Бренд Име:
PULUZ

Им се допаѓа и на купувачите..