• Продажбата
  • Ново
ORBMART Три Пристаништа на Полначот на Батеријата Полнење на Батеријата на обвинителна Клупа За GoPro 5 6 Go Pro Херој 6 5 Црна
zoom_in

ORBMART Три Пристаништа на Полначот на Батеријата Полнење на Батеријата на обвинителна Клупа За GoPro 5 6 Go Pro Херој 6 5 Црна

DEN 428.00 475.20

Износ
check Во продавницата.


Опис : Големина : 53*45*45mm Текст : 5 V 2.1 Костум за : Gopro Херој 5 6
Пакет содржи : 1 x Полначот( Не се вклучуваат на батеријата ) 1 x Usb Порт


Број На Модел На:
Y14630
Материјал:
ABS
Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Бренд Име:
ORBMART
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro5
одговараат за:
За Gopro Херој 6 5 Црна Само

Им се допаѓа и на купувачите..